روشهای مختلف تنگ کردن واژن

در خانمها بعد از رابطه جنسي زياد و يا زايمان طبيعي مجراي جنسي يا واژن تغيير اندازه مي دهد و اصطلاحا مي گويند واژن گشاد شده. اين موضوع گاه سبب لذت نبردن خود شخص و شريک جنسي مي شود. براي درمان گشادي واژن هم عمل جراحي هست و هم تمرينات ورزشي. ادامه اين مقاله پاتوق ???? به افراد بالاي ?? سال توصيه مي شود (روش ليزر واژينال)

لابياپلاستي چيست و براي چه کساني توصيه مي شود؟
عمل جراحي لابياپلاستي (labioplasty) در واقع جراحي زيبايي واژن يا آلت تناسلي زنان است که در آن لب هاي داخلي و يا لب هاي خارجي را کوچکتر و قرينه سازي مي کنند و اين عمل سبب رفع مشکلات ظاهري واژن و عملکرد در فرد مي گردد.

اما عمل تنگ کردن واژن يا پرينورافي يک نوع عمل جراحي ترميمي و زيبائي واژن محسوب شده که هدف آن کاهش سايز واژن مي باشد . عمل لابياپلاستي نيز در جهت تکميل عمل زيبايي قسمت خارجي واژن انجام مي شود . جهت انجام اين عمل و حصول بهترين نتيجه انتخاب يک جراح حاذق اهميت بسياري دارد.
اکثر خانم ها با افزايش سن و يا پس از بارداري و زايمان و يا تغييرات وزن و يا حتي افراد زايمان نکرده ( به دلايل ژنتيکي داراي شلي بافت هاي پرينه ) بزرگ شدگي لب يا ماژوراومينورا (لب هاي خارجي و داخل) مي شوند . افزايش وزن نيز در خانمها سبب تجمع چربي در ناحيه عانه شده که خود در هنگام پوشيدن لباسهاي تنگ احساس نارضايتي ايجاد مي کند . اين جراحي به صورت سر پايي و بدون بيهوشي انجام مي شود . و حدود يک ساعت به طول مي انجامد و پس از ?-? روز استراحت فرد به کار روزمره مي پردازذ .

ليپوليزر- ليپوساکشن ناحيه واژن يا آلت تناسلي :
در افرادي که تجمع چربي درناحيه عانه دارند ، چربي توسط کانولا به روش ليپوساکشن ويا ليپوليزر خارج مي شود .

تزريق چربي در ناحيه تناسلي :
در اين روش در افرادي که در سنين بالاتر دچار ازدست رفتن چربي در ناحيه لب هاي خارجي شده اند چربي تزريق مي شود . اين چربي از ناحيه شکم ويا پهلو ها کشيده مي شود

خطرات و عوارض جراحي جوان سازي واژن و آلت تناسلي زنان :
عمل زيبا سازي واژن اگر توسط پزشک متخصص دراين امر مهارت وتجربه کافي داشته باشد انجام شود و خطرات بيهوشي را بدنبال ندارد . عوارض اينگونه جراحي ها مانند هر عمل جراحي ديگر شامل :
تورم ، درد ، کبودي، خونريزي ، عفونت ، و دير جوش خوردن زخم است که پزشک براي جلوگيري از ايجاد اينگونه عوارض تدابيري را قبل و بعد از عمل براي بيمار در نظر مي گيرد مانند مصرف آنتي بيوتيک ، مسکن ها و پيگيري بعد از عمل .
اين عمل تحت بي هوشي سبک عمومي يا بي حسي موضعي قابل انجام بوده و طول عمل حدود نيم تا يک ساعت مي باشد. در برخي موارد افرادي که دچار افتادگي رحم و مثانه هم هستند انجام آنها با هم در يک جلسه امکان پذير مي باشد. بهبودي پس از عمل سريع بوده و تمامي بيماران ? روز پس از عمل مي توانند کار و فعاليت هاي عادي خود (به جز نزديکي) را از سر بگيرند. انجام مقاربت جنسي حدود ?? روز پس از عمل توصيه مي شود. درد پس از عمل بسيار مختصر بوده و با مصرف مسکن هاي تجويزي کاملا قابل کنترل مي باشد. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

سلامت و زیبایی