حرکات ورزشی برای کوچکی شکم و پهلو

حرکات ورزشي براي کوچک شدن شکم و پهلو اين قسمت مربوط به 3 دسته از حرکات و ورزش هاي کلي و بسيار موثر براي کوچک کردن شکم و پهلو مي باشد که در مجله سلامت نمناک با آنها آشنا مي شويد که توسط سايت سلامت و تناسب اندام fitness منتشر شده است.
براي از بي بردن چربي هاي اطراف شکمي ورزش کنيد و براي اين منظور تنها دراز و نشست کافي نيست شما بايد حرکات و ورزش هايي را که شکم شما را کوچک مي کنند بشناسيد. ورش هايي که ضربان قلب را بالا مي برند براي تمام بخش هاي بدن مفيد هستند. لاغري پهلو و شکم

بهترن ورزش ها براي کوچک کردن شکم کداکند؟
هر يک از ورزش هاي دو - شنا - پرش هاي مناسب و کيک بوکسينگ را به مدت 30 دقيقه قبل از انجام حرکات کششي انجام دهيد تا نتيجه اي باورنکردني به دست آوريد چرا که اين حرکات به گرم شدن و سوزاندن چربي ها بسيار کمک مي کند.


به حرکات کششي مي رسيم
درازو نشست يک حرکت کششي عالي براي کوچک کردن شکم است اما به تنهايي کارساز نيست پس توصيه مي شود حرکات کششي پهلو را بيشتر انجام دهيد. به طوري که به پهلو بخوابيد و پايي که مربوط به پهلوي مخالف روي زمين است را 10 مرتبه به سمت هاي بالا - روبرو - عقب - جلو و به سمت شکم به حالت ضربه حرکت دهيد و اين حرکات را با عوض کردن پهلو براي سمت مخالف هم انجام دهيد.


وزنه بزنيد:
شايد فکر کنيد وزنه زدن تنها مناسب افرادي است که رشته هاي بدنسازي و وزنه برداري را به طور حرفه اي انجام مي دهند اما اين فکر اشتباه است چرا که شما هم با توجه به ميزان توانايي بدني خود مي توانيد اين حرکات را انجام دهيد تا شکم تان تا حد ممکن کوچک شود. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

سلامت و زیبایی
خدمات شنوایی سنجی