پیری صورت

پیری صورت به علت نازک شدن تدریجی پوست و کاهش الاستیسیتس آن ناشی از کم شدن کلاژن، هیالورونیک اسید (HA) و الاستین درم در اثر گذشت زمان رخ می دهد.این روند سالمندی درونی از طریق برخی عوامل بیرونی همچون آسیب ناشی از آفتاب و استعمال دخانیات تشدید و تسریع شده و متعاقب آن چین وچروک های صورت که تحت عنوان ریتید اطلاق می گردند،ایجاد می شوند.
انقباض عادتی عضلات تغییر چهره نیز در ایجاد چین وچروک ها بویژه در یک سوم فوقانی صورت دخیل است.این خطوط دینامیک را بطور تیپیک می توان با تزریق توکسین بوتولینوم درمان نمود. تزریق ژل
در دو سوم تحتانی صورت کاهش حجم و شلی واضح تر بوده و فیلر درمی بیشتر در این مناطق بکار می رود.خطوط و چین و چروک های این ناحیه بطور تیپیک زمانی که صورت در وضعیت استراحت است نیز داده میشوند که تحت عنوان خطوط استاتسک اطلاق می گردند.
کاهش حجم صورت که تحت عنوان ((استحاله بیومتریک)) نیز اطلاق می گردد در اثر بازجذب استخوانهای صورت ، تحلیل بافت های زیرجلدی و افتادگی توده های چربی رخ می دهد.با افزایش سن نمای صورت از حالت چانه کوچک همراه با گونه های بالا قرار گرفته به حالت گونه های صاف شده و چانه برجسته تغییر می کند به شکلی که به نظر می رسد بخش تحتانی صورت سنگین شده است. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

سلامت و زیبایی
خدمات شنوایی سنجی