نواحی مورد تزریق ژل

همان طور که در بخش هاي گذشته در مورد تزريق ژل مطالبي را عرض کرديم ، در اين بخش مي خواهيم به بيان نواحي مورد تزريق ژل بپردازيم.
ژل در درمان چروک صورت بيشتر مورد استفاده قرار مي گيرد و تقريبا مي توان گفت که از مابقي روش هاي موجود هم کم هزينه تر و هم از نظر مشکلاتي که بعد از تزريق پيش مي آيد کم دردسر تر مي باشد.
نواحي که در صورت براي تزريق بهترين مناطق هستند و بيشترين نقش زيبايي را در صورت ايفا مي کنند در زير براي شما معرفي مي نماييم:
? : چين نازولبيال که همان چين هاي دور بيني هستند ، در زير با تصوير که براي شما قرار مي دهيم هم محل دقيق را مي توان مشاهده کرد هم بعد از تزريق را مي توانيد مشاهده کنيد.

چين نازولبيال
چين دور بيني
? : خطوط ماريونت که در کنار لب از طرفين به وجود مي آيد در زير با تصوير که براي شما قرار مي دهيم هم محل دقيق را مي توان مشاهده کرد هم بعد از تزريق را مي توانيد مشاهده کنيد.

چروک دور لب
? : مورد استفاده ديگر ژل در درمان چين چانه اي است اين چين معمولا در روي چانه به وجود مي آيد که در زير با تصوير قرار داده شده کاملا هم محل چين هم بعد از تزريق را مي توانيد مشاهده کنيد.

چين چانه
چين چانه
? : استفاده ديگر از ژل براي حجم دهي چانه مي باشد اين مورد براي بعضي از افراد قابل استفاده است ، تصوير زير بيانگر اين موضوع مي باشد.

حجم دهي چانه
? : حاشيه لب براي افرادي که سن آنها بالا رفته خيلي مورد استقبال قرار مي گيرد.اين چروک ها بالاي لب بيشتر به وجود مي آيد در تصوير زير اين نواحي را مي توانيد مشاهده نماييد.

حاشيه لب
? : پر کاربرد ترين نوع تزريق تزريق ژل لب مي باشد اين نوع تزريق معمولا بيشتر استفاده مي شود و با توجه به ميزان لب بالا و لب پايين با توجه به نظر پزشک متخصص براي شما تزريق انجام مي شود.

حجم دهنده لب
تمام اين نواحي که در بالا براي شما قرار داديم قسمت هايي از صورت مي باشد که با گذشت زمان اين نواحي داراي پيري شده و کمي از حالت طبيعي خود خارج مي شود و باعث تغيير در چهره شما مي شود و با چند تزريق مي توان به حالت عادي خود باز گردد.

هزينه تزريق ها نيز با توجه به اندازه خطوط و منطقه آن متفاوت است و نوع ژل نيز در قيمت گذاري تاثير بسزايي دارد.براي اطلاع از هزينه انجام تزريق ژل بهترين راه مشاوره حضوري مي باشد که کاملا رايگان بوده و بهترين نوع را مي توانيد مطلع شويد.