مزایای روش آر اف فرکشنال چیست؟

مهمترین مزیت آر اف این است که انرژی دقیقاً به درم داده میشود. به همین دلیل به لایه سطحی پوست هیچ آسیبی نمیرسد و فقط پوست ۲۴-۴۸ ساعت ممکن است قرمز باشد. این مزیت همچنین باعث میشود که این عمل در افراد با پوست سبزه هم قابل انجام باشد و در فصول گرم سال هم قابل انجام باشد. بازگشت سریع به سر کار بدون استراحت نیز از مزایای آر اف است.

تعداد جلسات درمانی و فواصل جلسات چقدر است؟
تعداد جلسات بسته به هدف درمانی متفاوت است. برای جوانسازی و لیفتینگ پوست صورت بین ۳-۱ جلسه درمانی با فاصله یکماه توصیه میشود. جهت ماندگاری در اثر آر اف میتوان هر ۶ ماه یک جلسه انجام شود. دستگاه اسکارلت

آیا سوزن های وارد شده به پوست از طریق آر اف فرکشنال خطرناک نیستند؟
قطر سوزن های در این سیستم ۱۲۰ میکرون می باشد که کمترین آسیب را در بافت اپیدرم ایجاد می نماید .عمق نفوذ این سوزن ها قابل تنظیم است واز ۵ تا ۲ میلیمتر تغییر می نماید ، اما تنها از ۰٫۳ میلیمتر انتهایی سوزن ها تابش رادیو فرکانسی صورت میگیرد که قطری حدود ۲۰ میکرون دارد ودر ناحیه هدف (درم ) قرار می گیرد وبقیه طول سوزن عایق می باشد و هیچگونه آسیبی به پوست نمیرساند.

تفاوت آر اف فرکشنال و فرکشنال CO2 در چیست؟
عمده هدف آر اف فرکشنال در جوانسازی و لیفتینگ پوست و در واقع کاربرد زیبایی دارد در حالیکه از CO2 عمدتا برای درمان مشکلات پوستی مانند جای اسکار، جای جوش و … استفاده می شود.

از چه زمانی میتوانیم تغییرات درمانی را مشاهده کنیم؟
تغییرات معمولا هفته سوم پس از اولین جلسه درمان مشخص می شود و پس از گذشت ۳ تا ۶ ماه از جلسه اول به نقطه عطف خود می رسد.