مراقبتهاى پس از تنگ کردن واژن با لیزر چگونه است؟

تنگ کردن واژن با ليزر يک کار کاملا” سرپايي است و به جز پرهيز از مقاربت واژينال طي يک هفته پس از انجام آن هيچ مراقبت ديگرى نياز نيست.
– کوچک کردن لبه ها (لبيوپلاستي):
در اين روش لبه هاي خارجي و لبه هاي داخلي را به صورت قرينه کوچک مي کنند که در شکل ظاهري ناحيه تناسلي تاثير به سزايي دارد و علاوه بر آن باعث رفع عارضه هايي نظير عفونت ادراري نيز مي شود. اين عمل بدون خونريزى است و بصورت سرپايي انجام ميشود.
– روشن سازي بيروني واژن
با استفاده از اين ليزر، لبه هاي تيره و شل شده ناحيه تناسلي و همچنين پوست ولو و اطراف آن و کشاله ران را ميتوان ليزر کرد و علاوه بر جوانسازى و بهبود چين و چروک، کاهش شلى و بهبود کيفيت پوست، رنگ پوست را تا چند درجه روشنتر کرد.
خلاصه کاربدهاى ليزر بانوان
*کاهش شلى و جوانسازى واژن
*درمان آتروفى واژن پس از يائسگى
*کاهش تيرگى پوست ناحيه تناسلى
*برطرف کردن درد هنگام نزديکى
*از بين بردن خشکى واژن
*از بين بردن خارش و سوزش واژن
*لابياپلاستى (کوچک کردن لبه هاى داخلى)
همچنين به منظور ترميم مشکلات ناحيه ولو در سنين بالاتر و شل شدگى و چروکيدگى لبه هاى خارجى ناحيه تناسلى ميتوان همزمان با لابياپلاستى از روش جوانسازى با تزريق چربى و حجيم کردن لبه هاى خارجى استفاده کرد. با توجه به جوابدهي و نتايج رضايت بخشي که پس از اقدام به تنگ کردن واژن با ليزر واژينال (ظرف دو سال گذشته در سطح جهان) گزارش شده است، بدون شک اين روش با تقاضاي بسيار زيادي روبرو خواهد شد. با ليزردرماني براي تنگ کردن واژن آرام آرام روش جراحي را حاشيه رانده خواهد شد.
بيتوته 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

سلامت و زیبایی
خدمات شنوایی سنجی