مراحل لاغری شکم و پهلو

چهار گام براي کنترل چربي و لاغري موضعي شکم وجود دارد: ورزش، رژيم غذايي، خواب و مديريت استرس

2- دستگاه . ThermaShape

دستگاه ThermaShape به عنوان يک روش لاغري شکم و پهلو، مخصوص سفت کردن نواحي شکم، ران يا باسن است. دستگاه ThermaShapeبا عرضه ميزان کنترل شده انرژي راديوفرکانسي به لايه پوست کار مي کند تا پوست سفت تر و جوان تري را به شما ارائه کند. اين دستگاه نه تنها باعث تغييرات محسوس و ساختاري در بافت هاي کم سطح مي شود، بلکه بافت هاي چربي لايه هاي پوست را نيز دستخوش تغيير مي کند. پس از درمان، سلول هاي چربي کوچک مي شوند. پوست صاف تر مي شود و توررفتگي آن از بين مي رود. لاغري پهلو و شکم

اين دستگاه براي چه کساني مناسب است؟
زناني که نيازمند لاغري شکم هستند در هر سن و با هر نوع پوست مي توانند از درمان بوسيله دستگاه ThermaShape بهره مند شوند.با اين حال، زنان باردار و زنان داراي دستگاه تنظيم کننده ضربان قلب يا کساني که درداخل بدن آنها فلز قرار داده شده است، نمي توانند از دستگاه ThermaShape استفاده کنند، زيرا تداخل فرکانس راديويي را تجربه مي کنند.

طول درمان
در حالت معمولي 8 تا 10 جلسه. يک جلسه بسته به ناحيه مورد درمان حدود 45 دقيقه طول مي کشد. جلسات بعدي بايد هر چهار تا هشت هفته يک بار انجام شوند تا فرم بدن حفظ شود.

در طول درمان بيمار چه احساسي دارد؟
در حين درمان لاغري شکم و پهلو، بيمار احساس سوزن سوزن شدن خفيف و گرماي کمي مي کند، مشابه احساسي که در ماساژ گرم به فرد دست مي دهد.

نتايج
پس از درمان لاغري شکم، شاهد قرمزي و گرمي پوست خود خواهيد بود. هر دو علامت در عرض يک يا چند ساعت از بين مي روند. فردممکن است در همان جلسه اول سفت شدن نواحي مورد نظر بدن خود را شاهد باشد. کاهش اندازه يا توررفتگي مورد نظر پس از اتمام دوره درمان قابل مشاهده است

3- ليپولايت

ليپولايت يکي از راههاي لاغري شکم و پهلو با فن آوري لاغري ليزري غيرتهاجمي. ليپولايپ از نور قرمز LED با کيفيت بهره مي برد که ثابت شده باعث افزايش کلاژن و الاستين و در نتيجه سفت شدن پوست مي شود. همچنين ثابت شده است که نور قرمز LED باعث تحريک توانايي طبيعي بدن براي از بين بردن چربي مي شود، فرآيندي که ليپوليز نام دارد. در طول اين فرآيند، بدن اسيدهاي چربي را آزاد مي کند که در طول ورزش توسط بدن مصرف مي شوند.

ليپولايت مجهز به 8 بالشتک LED است. بسته به ناحيه بدن مورد نظر، توصيه مي شود که در هر زمان 4 تا 8 بالشتک روي آن ناحيه قرار داده شود.پس از هر جلسه، بايد ورزش کنيد. ما هر نوع برنامه ورزشي اي را توصيه مي کنيم، اما هدف سوزاندن حداقل 350کالري در انتهاي آن است.

بالشتک ها با يک تسمه پلاستيکي قابل تنظيم بر روي ناحيه سفت مي شوند. در طول درمان لاغري شکم و پهلو، بالشتک ها براي بدست آوردن بيشترين اثر مستقيما روي پوست قرار داده مي شوند. درمان بين 20 تا 30 دقيقه طول مي کشد و در طول آن گرماي ديودهاي LED در بالشتک ها را احساس مي کنيد. توصيه مي شود که بين جلسات درماني فاصله يکساني وجود داشته باشد، به طور ميانگين دو جلسه در هر هفته به مدت 4 هفته.

روش ليپولايت براي افرادزير مناسب نيست؟
افراد زير 18 سال
زنان باردار و شيرده
افراد مبتلا به بيماري کبد/کليوي
افراد داراي تنظيم کننده ضربان قلب/بيماري قلبي
افراد مبتلا به بيماري خود ايمني
افرادي که پين يا فلز در بدن آنها قرار دارد
افراد داراي مشکلات تيروئيد
افراد مبتلا به عفونت ادرار
قبل و پس از درمان چه کارهايي بايد انجام داد؟
قبل و بعد از درمان لاغري شکم و پهلو چاي، قهوه يا نوشيدني هاي الکلي مصرف نکنيد و پس از درمان زياد آب بنوشيد. قبل و پس از عمل حداقل به مدت دو ساعت چيزي نخوريد. به منظور سوختن چربي آزاد شده و ذخيره نشدن آن در بدن، ضروري است که بيماران پس از هر جلسه درمان به مدت 30 دقيقه ورزش کنند.

طول درمان
هر جلسه 30 دقيقه طول مي کشد. با اين حال، جلسه اول بيشتر طول مي کشد، زيرا فرم هاي پزشکي بايد تکميل شود و وزن و قد فرد اندازه گيري شود.

در طي درمان بيمار چه احساسي دارد؟
بالشتک هاي LED در طول درمان لاغري شکم و پهلو گرم مي شوند. اين روش درماني براي شما تجربه آرامش بخش و تسکين دهنده اي به همراه دارد.

نتايج
نتايج اين روش لاغري شکم و پهلو را معمولا پس از جلسه اول مي توان مشاهده کرد. با اين حال، براي کسب بيشترين نتايج، يک دوره 8 تا 10 جلسه اي توصيه مي شود. اين جلسات عموما هفته اي دو بار در يک دوره چهار پنچ هفته اي صورت مي گيرند. کاهش چند سانتي تري را در فورا پس از درمان مي توان مشاهده کرد و کاهش چند سانتي متري بيشتر در طول روز رخ مي دهد.

آيا مي توان چربي نواحي بسياري از بدن را يکباره و سريع از بين برد؟
با 8 بالشتک مي توان چربي دو ناحيه را از بين برد. با اين حال، در صورتي که نواحي مخصوصي از قبيل چربي شکم مد نظر شما باشد، نتايج از بين رفتن چربي بهتري خواهيد داشت. وقتي درمان يک ناحيه به اتمام رسيد، براي کاهش چربي در نواحي ديگر به دوره هاي بيشتري نياز داريد. شما بايد يک وقفه دو هفته اي بين دوره هاي درمان لاغري شکم و پهلو ايجاد کنيد تا بدن به حالت نرمال خود برگردد.

آيا اين روش براي همه افراد کارآمد است؟
تنها سه درصد از افراد نتايج جزئي را نشان داده اند. بايد در طول يک برنامه 10 جلسه اي انتظار داشته باشيد بين 2 تا 6 سانتي متر چربي از دست بدهيد.

آيا اين روش درماني خطراتي دارد و آيا دردآور است؟
هيچ خطر و دردي در اين روش لاغري شکم و پهلو وجود ندارد.

اين روش پس از بدنيا آوردن بچه جواب مي دهد؟
روش ليپولايت مخصوص مادران جديدي است که ديگر بچه خود را شير نمي دهند.

مزاياي اين روش به نسبت لاغري با نور ليزر چيست؟
اين روش بي خطر و موثر است. هيچ خطري براي چشم ها و اندام هاي ديگر بدن ندارد. سيستم ليزر پرتوي مستقيمي دارد. پرتوي LED دچار شکست مي شود و از اين رو ناحيه بزرگتري را پوشش مي دهد. نتايج بهتري براي لاغري شکم و پهلو را عرضه مي کند.

آيا به مراقبت پس از درمان نياز است؟
اين مساله بسته به وزن و نتايج بدست آمده اختياري است. نتايج دائمي هستند، اما بسياري از بيماران هر يک ماه يا هر چند ماه يک بار در جلسات تکميلي شرکت مي کنند. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

سلامت و زیبایی