لیپوماتیک-لیپوساکشن بدون درد

ليپوماتيک ( که همچنين ليپوساکشن انفراسونيک نام دارد) دستگاهي است که توسط سازمان غذا و دارو مورد تاييد قرار گرفته است و يک سيستم مطمئن و تثبيت شده است که به شکل بي خطر و موثري امکان برداشت حجم چربي زياد از تمامي نواحي بدن را امکان پذير مي کند. در روش ليپوماتيک، سلول هاي چربي در ابتدا شکسته مي شود ( يا با حرکات ارتعاشي کانولا به صورت ذرات ريز در مي آيند) و سپس ذرات ريز چربي به آرامي براي خوش هيکل کردن بدن بيرون کشيده مي شود.
روش ليپوماتيک مشکل امنيت روش ليپوساکشن سنتي را از بين مي برد و علاوه براين، سيستم امنيتي پوياي آن از بافت هاي بدن ( عصب ها، عروق خوني، عضلات) در برابر فرآيند ليپوساکشن محافظت مي کند.دستگاه ليپوماتيک با 600 ارتعاش در دقيقه به شکل موثري چربي اضافي را بيرون مي کشد و نتايج بهينه اي را عرضه مي کند که شامل پوست صاف تر، برآمدگي کمتر و کمبودي کمتر است. 

ليپوساکشن چيست؟
ليپوساکشن که همچنين ليپوپلاستي ناميده مي شود، روشي براي خوش فرم کردن بدن يا کاهش چربي ناخيه اي است که شامل بيرون کشيدن چربي اضافي از نواحي مشخص بدن مي باشد. ليپوساکشن تقريبا در همه جاي بدن از قبيل شکم، ران، باسن، کمر، کفل، زانو، ماهيچه ساق پا، ساق پا و قسمت بالاي بازو قابل انجام است. انباشت چربي موضعي ممکن است موروثي باشد و عموما به رژيم غذايي يا ورزش واکنش نشان نمي دهد.ليپوساکشن اغلب تنها راه براي از بين بردن آنها است. ليپوساکشن را مي توان به طور همزمان در نواحي مختلفي از بدن انجام داد. گاهي اوقات، ليپوساکشن به عنوان اولين مرحله انتقال چربي صورت مي گيرد. در اين موارد، چربي از طريق ليپوساکشن برداشت مي شود، فرآوري مي شود و سپس در ناحيه ديگري از بدن که چربي کمي وجود دارد تزريق مي شود. ليپوساکشن معمولا اختصاص به کاهش وزن ندارد. اين روش در مورد خوش فرم کردن بدن است، با اين وجود در مواردي که ميزان چربي زيادي برداشت مي شود، کاهش نيز اتفاق مي افتد.افرادي بهترين نتايج را بدست مي آورد که حتي پس از ليپوساکشن با رژيم غذايي و ورزش وزن خود را کنترل مي کنند.
منبع: ايران بيوتي کلينيک

سلامت و زیبایی