لیپوماتیک-لیپوساکشن بدون درد

لیپوماتیک ( که همچنین لیپوساکشن انفراسونیک نام دارد) دستگاهی است که توسط سازمان غذا و دارو مورد تایید قرار گرفته است و یک سیستم مطمئن و تثبیت شده است که به شکل بی خطر و موثری امکان برداشت حجم چربی زیاد از تمامی نواحی بدن را امکان پذیر می کند. در روش لیپوماتیک، سلول های چربی در ابتدا شکسته می شود ( یا با حرکات ارتعاشی کانولا به صورت ذرات ریز در می آیند) و سپس ذرات ریز چربی به آرامی برای خوش هیکل کردن بدن بیرون کشیده می شود.
روش لیپوماتیک مشکل امنیت روش لیپوساکشن سنتی را از بین می برد و علاوه براین، سیستم امنیتی پویای آن از بافت های بدن ( عصب ها، عروق خونی، عضلات) در برابر فرآیند لیپوساکشن محافظت می کند.دستگاه لیپوماتیک با 600 ارتعاش در دقیقه به شکل موثری چربی اضافی را بیرون می کشد و نتایج بهینه ای را عرضه می کند که شامل پوست صاف تر، برآمدگی کمتر و کمبودی کمتر است. 

لیپوساکشن چیست؟
لیپوساکشن که همچنین لیپوپلاستی نامیده می شود، روشی برای خوش فرم کردن بدن یا کاهش چربی ناخیه ای است که شامل بیرون کشیدن چربی اضافی از نواحی مشخص بدن می باشد. لیپوساکشن تقریبا در همه جای بدن از قبیل شکم، ران، باسن، کمر، کفل، زانو، ماهیچه ساق پا، ساق پا و قسمت بالای بازو قابل انجام است. انباشت چربی موضعی ممکن است موروثی باشد و عموما به رژیم غذایی یا ورزش واکنش نشان نمی دهد.لیپوساکشن اغلب تنها راه برای از بین بردن آنها است. لیپوساکشن را می توان به طور همزمان در نواحی مختلفی از بدن انجام داد. گاهی اوقات، لیپوساکشن به عنوان اولین مرحله انتقال چربی صورت می گیرد. در این موارد، چربی از طریق لیپوساکشن برداشت می شود، فرآوری می شود و سپس در ناحیه دیگری از بدن که چربی کمی وجود دارد تزریق می شود. لیپوساکشن معمولا اختصاص به کاهش وزن ندارد. این روش در مورد خوش فرم کردن بدن است، با این وجود در مواردی که میزان چربی زیادی برداشت می شود، کاهش نیز اتفاق می افتد.افرادی بهترین نتایج را بدست می آورد که حتی پس از لیپوساکشن با رژیم غذایی و ورزش وزن خود را کنترل می کنند.
منبع: ایران بیوتی کلینیک

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

سلامت و زیبایی
خدمات شنوایی سنجی