لیپوماتیک جايگزين برتر ساكشن و ليپوليزر

ليپوماتيک جايگزين برتر ساكشن وليپوليزر ليپوماتيک جايگزين برتر ساكشن وليپوليزر روش ليپوماتيک جديدترين روش تخليه چربي از بدن با نتيجه اي کاملا متفاوت و باور نکردني در مقايسه با ساير روش هاي تخليه چربي مثل ساكشن ويا ليپوليزر است. کلينيک تخصصى پوست، پيوند مو وليزر هور به عنوان تنها و اولين کلينيک ارائه دهنده اين روش در استان اصفهان مفتخر است اين تكنولوژى را براى اولين بار در اختيار شما عزيزان قرار دهد. تاكنون بيش از هزار عمل ساكشن و ليپوليزر در اين كلينيك انجام شده است .در راستاى بهبود كيفيت اعمال لاغرى و رفع چاقيهاى موضعى اين كلينيك مدام در تلاش است كه بروزترين دستگاه ها را در اختيار هموطنان عزيز قرار دهد .

مرورى بر روشهاى قبلى :
1- روش ليپوساكشن به معني خارج كردن چربي هاي منطقه اي و موضعي با قدرت مكش است. سالها است كه اين روش انجام مي شود ابتدا با دستگاههاي قديمي نياز به بستري و بيهوشي عمومي بود و حجم چربي كمتري خارج مي شد و ميزان خونريزي تورم ودرد بيشتر بود ، ضمناً بيمار تحت بيهوشي عمومي و خطرات آن قرار مي گرفت و احتمال آمبولي نيز بيشتر بود و بيمار حدود يك سايز كم مي شد. با ابداع روشهاي نوين بتدريج پزشكان رو به روشهاي كم خطرتر و سريعتر آوردند.

2- در دوش اولتراسونيك ، چربي با قدرت امواج گرمايي شكسته و سپس با دستگاه مكش خارج مي شد ،اين روش هم به علت اثرات گرمايي مي تواند باعث سوختگي و از دست رفتن پوست و سوختگي بافتهاي عمقي شود .

3- در روش ليپوليزر استفاده از ليزر قبل از انجام ليپوساکشن است يعني پس از تزريق مايع تامي سنت چربيها به کمک ليزر شكسته مي شوند و سپس به صورت چربي مايع شده خارج مي شود، اين روش البته در دست پزشكان محتاط و ماهر مشكل خاصى بدنبال نداشت ولى در مواردى بدليل بى احتياطى پزشك و يا استفاده از دستگاه هاى غير استاندارد با درجات بالا ، سوختگى پوست و يا فيبروز و سفت شدن منطقه اى زير پوست ديده ميشد .

به همين دليل محققان هميشه در جهت اصلاح مشكلات بفكر ابداع و توليد دستگاهايي هستند كه علاوه بر راحت تر بودن ،بيخطر تر و كم عارضه تر هم باشند و اما ليپوماتيک روشي کاملا سرپايي و بدون نياز به بيهوشي بوده وحجم زيادي از چربي تنها در يک جلسه تخليه مي شود که همراه با کمترين ورم و کبودي، درد و بدون خطر ايجاد آمبولي است. اين روش نه تنها باعث افتادگي بيشتر پوست نمي شود بلكه به سفت تر شدن آن نيزكمك مي كند. نکته مهم و جالب اين است که کاهش سايز تا مدتها بعد از عمل ادامه دارد و باعث رفع سلوليت نيز ميشود.

ورزش و تغيير سبك وشيوه زندگى كمك به حفظ سايز بدن مي كند. بدليل عدم استفاده از ليزر و عدم ايجاد حرارت در بافت چربى امكان فيبروز در بافت زير پوست بسيار كم است و به اين علت انتخاب دستگاه ليپوماتيك براى شكم خانمهايي كه تاكنون زايمان نداشته اند مناسب تر است ، همچنين اين روش براى افرادى كه قبلا ساكشن و يا ليپوليزر شده اند و بافت چربى سفت و فيبروز شده است مناسب تر از ساير روشهاى قبلى است. اين دستگاه که توسط سازمان غذايي دارويي آمريکا اف دى آ تاييد شده است ، سيستمي قابل اعتماد اثبات شده است که با روشي بي خطر و موثر و دقيق، اين امکان را مي دهد که حجمي از چربي هاي موضعي را بردارد .

درروش Lipomatic، سلول هاي چربي، ابتدا بروش كاملا فيزيكى و نه اشعه و يا حرارت تخريب شده ( توسط حرکات لرزشي کانولا بصورت امولسيون در مي آيد) و سپس اين چربي امولسفيه به آرامي براي پيکر بندي بدن توسط خود دستگاه از بدن خارج مي شود. Lipomatic مشکل ايمني را که در روش سنتي ليپوساکشن وجود داشت را رفع كرده است و سيستم امنيتي فعال آن محافظت از بافت بدن (اعصاب، رگهاي خوني، ماهيچه ها) را برعهده دارد . در اين روش هدف، معمولا كم كردن وزن نيست بلكه تغيير سايز، حجم و فرم است . اين عمل بسيار راحت و بدون عارضه است و نتيجه آن بسيار رضايت بخش است.

البته به طور كلي نتايج عملهاي زيبايي ممكن است كاملا مطابق با تصورات ذهني شما نباشد. مردم عمدتاً بدنبال راهي راحت و بي دردسر هستند تا از دست اين چربي ها خلاص شوند . ولي حقيقت اين است که ليپوساکشن و روش جديدترش ليپوماتيک نه براي کاهش وزن بلکه براي جابجايي چربيهاي بدن کساني طراحي شده است که بطور ارثي توزيع چربي در بدن آنها زيبا نيست . مثلاً بجاي اينکه چربي در پائين تنه ورانهاي آن ها جمع شود و به آنها زيبايي زنانه بدهد در شکمشان جمع شده وآنها را زشت و بي قواره مي کند. قبل از هر گونه تصميم گيري با پزشکان کلينيک تخصصى پوست و ليزر هور مشورت کنيد . ما بهترين راه را براي رسيدن به بهترين نتيجه به شما پيشنهاد ميدهيم .
منبع: دکتر ملکي 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

سلامت و زیبایی