لیپوماتیک، روشی برای رهایی از چاقی

اگر همچنان از افزايش وزن ناشي از خوردن و خوابيدن‌هاي اجباري شکايت مي کنيد و نتوانسته‌ايد از اين اضافه وزن رهايي پيدا کنيد پس بهتر است روش هايي ديگري براي پيکر تراشي و رسيده به اندام ايده آل خود را پيدا کنيد.
اين روزها ليپوماتيک، يکي از کم خطرترين روش هاي درماني براي از بين بردن اضافت و تجمع چربي هاي اضافه در بدن مي باشد. اين روش قادر است که براي رفع چاقي موضعي و تخليه بي خطر مي باشد. چربي هاي ناحيه پهلو، کمر، شکم ،رون،باصن، بازو، سينه آقايان، زيرگلو بسيار موثر است و براي درمان تومورهاي خوش خيم چربي هم به کار مي رود.
چربي ها را مي توان با روش هاي متعددي مانند استفاده از امواج اولتراسونيک، ليزر ليپوليز يا ليپوساکشن از بدن خارج نمود.اما مطمئن ترين روش ليپوماتيک مي باشد ، امواج اولتراسونيک، چربي ها را ذوب و آنها را آماده خارج شدن از بدن مي نمايد. با ليزر ليپوليز، بافت چربي ذوب شده و به وسيله ي متخصص از بدن خارج مي گردد. چربي هاي ذوب شده در روش ليپوماتيک، ديگر قابل استفاده نخواهند بود در حالي که در روش ليپوماتيک، هيچ گونه حرارتي توليد نمي شود و چربي ها نمي سوزند. از اين رو، خطر سوختگي پوست هم با استفاده از اين روش وجود نخواهند بود. ضمن اينکه چربي خارج شده به وسيله روش ليپوماتيک با وجود مايع بودن، به علت اينکه حرارتي نديده اند، قابليت تزريق در قسمت هاي متعدد بدن بيمار را به همراه خواهند داشت.
محققان هميشه در راه اصلاح مشکلات روشهاي قبلي مانند ليپوماتيک و ليپوساکشن به فکر توليد و اختراع دستگاهي بودند که علاوه بر راحت تر بودن ،بي خطر تربودن و کم عارضه تر بودن ايمن نيز باشند و اما ليپوماتيک روشي کاملا سرپايي و بدون نياز به بيهوشي است و در کمترين زمان با کمترين خطر انجام مي شود. اين روش نه تنها موجب افتادگي بيشتر پوست نمي گردد بلکه به سفت تر شدن آن نيزکمک مي کند. نکته خيلي جالب و خارق العاده درباره ي ليپوماتيک اين است که کاهش سايز تا سال ها بعد از عمل ادامه پيدا خواهد کرد وباعث زيبايي اندام ها خواهد شد.
پس به طور خلاصه اگر بخواهيم بگوييم ليپوماتيک در واقع يک نوع دستگاه ساکشن پيشرفته اي است براي تخليه چربيهاي موضعي زير پوست. تکنولوژي بکار گرفته مي شود اين ابزار به اندازه اي دقيق و فوق العاده عمل مي نمايد که کاملا آنرا از ليپوماتيک متمايز مي کند. همچنين برتري اين دستگاه بر ليزر ليپوماتيک هم در زمان عمل براي جراح و هم در نتايج عمل براي بيمار کاملا محسوس مي باشد.