لیزر موهای زائد گوش و بینی

از موهاي زايد بيني و گوش خود خسته شده ايد و از شر آنها خلاصي نمي يابيد؟ آيا از راه هاي سنتي خسته شده ايد؟ ما ليزر موهاي زائد را يکبار براي هميشه به شما پيشنهاد مي دهيم. در اين روش با اشعه ليزر مخصوص ريشه ي موهاي زائد را تخريب مي شوند و ديگر اثري از آنها نمي بينيد.

ليزر موهاي گوش
موي اضافه گوش و بيني عموما خوشايند نيست و يکي از چيزهايي است که به باور اکثر ما فقط مخصوص افرادي با سرطاس و بدون دندان است. در واقع، هر چه بزرگتر مي شويم در بيني و گاهي اوقات در گوش خود موي اضافي داريم که به هيچ وجه چيز بدي نيست.
موي گوش وبيني کاربردهاي متعددي دارند. موي گوش باعث محافظت از گوش در برابر اشياي خارجي و صداهاي شديدا بلند مي شود، در حالي که موي بيني براي حس بويايي و چشايي مهم است و همچنين باعث گرم کردن هوايي که تنفس کرديم مي شود و مانع از ورود آلاينده ها به بيني مي شود. معمولا مردها نسبت به زنها در ناحيه گوش و بيني موي بيشتري دارند،اما واقعيت اين است که با افزايش سن، موي بيشتري در اين نواحي رشد پيدا مي کنند که از لحاظ زيبايي چندان خوشايند نيست.

اما وقتي دوستان شما دائم به شما مي گويند بيني خود را تميز کنيد يا پيوسته در حال خريد موزن گوش هستيد، شايد زمان آن رسيده باشد که به دقت ظاهر خود را بررسي کنيد. در صورتي که موي گوش و بيني بيش از حد شد، راه هاي ساده اي براي از بين بردن موهاي زائد وجود دارد. اين کارها را همين الان قبل از اينکه مضحکه عام شويد انجام دهيد!
موي اضافي گوش و بيني معمولا به افزايش سن و تغييرات سطح هورمون هاي تستسترون يا استروژن يا هر دو مرتبط است. با وجود اينکه تستسترون يک هورمون مردانه شناخته شده است، افراد کمي در جريان هستند که زنان نيز ميزان کمي تستسترون دارند و مردان نيزمقدار کمي هورمون زنانه استروژن داخل بدن خود دارند. رشد مو در گوش و بيني نشان دهنده اين است که از بين بردن دائمي موهاي اين ناحيه با ليزر با فوليکول هاي موجود در زمان درمان مرتبط است و با افزايش سن فوليکول هاي موي جديدي بوجود مي آيند .فوليکول هاي موي جديد مي توانند در نواحي اي که مو وجود دارد، رشد پيدا کنند و جايگزين فوليکول هاي از دست رفته شوند و مکمل و افزايش دهنده تعداد فوليکول هاي موجود شوند و باعث مي شوند که در اين نواحي از بدن موهاي ضخيم تري وجود داشته باشد. يا اينکه فوليکول هاي جديد مو در نواحي از بدن رشد مي کنند که پيش از اين مو در آنجا روئيده نشده است.

سطح رشد موي نرمالي در بيني و گوش وجود دارد و همچنين اين سطح رشدمو مي تواند گسترش پيدا کند و بيش از حد شود که در نتيجه بايد آن را مديريت کرد. نواحي گوش و بيني نواحي حساسي در بدن هستند و بايد براي ليزرموي گوش و بيني پيش متخصصان با تجربه و مجربي برويد که از دستگاه هاي مجهز و پيشرفته استفاده مي کنند.

ليزر ??? نانومتري GentleLASE يک ليزر برداشت موي پيشرفته شناخته شده است که با استفاده از آن مي توان به سرعت، به راحتي و به شکلي موثر موهاي زائد را برطرف کرد.

مديريت موي گوش و بيني با ابزارهاي ديگر از قبيل واکس مو، اصلاح کردن و کوتاه کردن به طور کوتاه مدت باعث بهبود ظاهر مي شود،اما اين فرآيندها باعث تحريک رشد مو مي شوند و وقتي موي اين نواحي بار ديگر رشد کرد، بيشتر نمايان مي شود.

ليزر موي زايد گوش و بيني بهترين روش براي مديريت موي ناخوشايند گوش و بيني است. با اين حال، از آنجايي که موي اين نواحي معمولا به دليل تغييرات هورموني در بدن روئيده مي شود، به روش هاي درماني بيشتر و تعداد درمان بيشتري نياز است.

در کلينيک ليزردرماني پزشک وضعيت شخصي شما را بررسي مي کند و در مورد روش رفع موي زائد و برنامه مراقبتي مناسب با نيازها و انتظارات شما ، توضيحاتي را ارائه مي کند.

به چند جلسه درماني نياز است؟
شما به چند جلسه درمان نياز داريد که هر شش هفته يک بار انجام مي شود و تا زماني که فوليکول مو از بين برود ادامه دارد.
ايران بيوتي