لاغری موضعی شکم و پهلو با لیپوماتیک

لاغري پهلو و شکم يکي از عمل‌هاي (متناسب ساختن اندام يا بادي کانتورينگ) است که هدف اصلي انجام آن از بين بردن پوست اضافه نزديک شکم و ترميم عضله‌هاي ضعيف شده شکم به شمار مي‌رود. اين عمل به عنوان يکي از روش هاي لاغري موضعي مختص فرد خاصي نيست و هر شخصي که دغدغه کاهش وزن دارد يا از شل شدن و افتادگي پوست و يا به وجود آمدن برآمدگي‌هاي ناخوشايند در بخش مياني تا پايين شکم خود ناخشنود است مي‌تواند از اين عمل بهره بگيرد.

ما در کلينيک دکتر مهدوي‌نيا لاغري شکم و پهلو را در مواردي توصيه مي‌کنيم که پوست به دليل کاهش وزن، بارداري يا عامل‌هاي ديگر به نحو قابل ملاحظه و جبران ناپذيري کشيده شده است. ما طي انجام اين عمل پوست شل و آويزان را برمي‌داريم و عضله‌هاي شکم را سفت مي‌کنيم تا مراجعه کننده از شکمي صاف‌ تر و اندامي متناسب‌ تر برخوردار گردد.


در کلينيک دکتر مهدوي نيا از جديدترين روش هاي لاغري موضعي براي شکم و پهلو استفاده مي شود. ليپوماتيک ، با کمترين عوارض و درد و سريعترين زمان ممکن ،چربي هاي ناحيه شکم و پهلو را از بين ميبرد.
اگر لاغري شکم و پهلو در کلينيک دکتر مهدوي‌ نيا انجام شود، مي‌توانيد مطمئن باشيد که به نتايج دلخواه خود دست خواهيد يافت و از بهبود چشمگير اندام خود لذت خواهيد برد. چنانچه وزن بيمار افزايش قابل ملاحظه‌اي نيابد، نتايج حاصل از لاغري مي‌تواند سال‌ها دوام داشته باشد. اگرچه معمولاً مقدار بسيار کمي چربي در طول انجام جراحي لاغري شکم و پهلو از بدن خارج مي‌شود، اما هدف اين عمل کاهش وزن و لاغري نيست. جراحان کلينيک ما بر روي بيماراني که دچار افتادگي پوست هستند يا توده هاي بزرگ چربي نزديک قسمت تحتاني شکم‌شان وجود دارد عملي ترکيبي شامل لاغري شکم و پهلو توسط جراحي و ليپوماتيک را انجام مي‌دهند.

عامل‌هاي گوناگوني بر بزرگي، شکل و ظاهر شکم تأثير مي‌گذارند که از آن جمله مي‌توان به روند طبيعي پا به سن گذاشتن، بارداري و ويژگي‌هاي ارثي و ژنتيکي اشاره کرد. خبر خوش براي آن دسته از بيماراني که با تعديل رژيم غذايي و ورزش کردن نتوانسته‌اند عضلات قسمت مياني را تقويت کنند و به تناسب اندام دست يابند اين است که پس از لاغري شکم و پهلو مي‌توانند به بهبود چشمگيري در زيبايي خود دست يابند. متخصصان کلينيک دکتر مهدوي‌نيا با بهره‌گيري از تجربه خود در زمينه لاغري شکم و پهلو اندامي متناسب را براي بيمار به ارمغان مي‌آورند.

پيش گرفتن سبک زندگي سالم، از جمله رعايت رژيم غذايي مناسب و ورزش کردن، همواره بايد به منزله نخستين اقدام پيش از مداخله جراحي در نظر گرفته شود. بااين حال مواردي وجود دارد که هر چقدر بيمار ورزش هوازي، حرکت دراز و نشست و کرانچ انجام دهد، باز هم چربي شکم از بين نمي‌ رود و پوست افتاده سفت نمي‌شود. به جرآت مي‌ توان گفت که ليپوماتيک همواره استاندارد زرين پيکر تراشي و متناسب ساختن شکم محسوب شده است.
منبع: دکتر مهدي نيا 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

سلامت و زیبایی
خدمات شنوایی سنجی