لاغری با دستگاه رادیوفرکانسی و نحوه عملکرد آن

دستگاه‌هاي RF سيستم‌هايي هستند كه با بهره‌گيري از امواج راديو فركانسي دوقطبي و نور مادون قرمز به درمان سلوليت‌ها مي‌پردازند. براي از بين بردن سريع سلول‌هاي چربي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. بيش از ??سال است که استفاده از امواج راديو فرکانسي براي اهداف گوناگون به عنوان وسيله اي ايمن در پزشکي کاربرد دارد.امواج راديو فرکانس يا دستگاه RF براي رفع چين و چروک صورت و دور چشم ، سلوليت و انباشتگي چربي در نواحي مختلف بدن به کار مي رود. امواج راديو فرکانسي بين? هرتز تا Mhz 300 کارکرد دارند و اين امواج توسط دستگاه نوسان ساز توليد مي شوند و بوسيله تغيير در فرکانس و ايجاد حرارت توسط مادون قرمز، باتوجه به نفوذ آن در پوست مي توان کاربرد هاي متفاوتي در لاغري و جوانسازي پوست داشته باشد.

دستگاه لاغري راديو فرکانس (RF) به افرادي پيشنهاد مي شود که بيشتر مايلند با يک روش غيرتهاجمي با عوارض کم چربي هاي موضعي خود را ازبين ببرند.

در حالي كه بسياري از استفاده‌كنندگان از اين روش‌ها در كشور ما غافل از اين هستند كه اين سيستم‌ها نه‌تنها بدون داشتن رژيم غذايي اصولي و ورزش كردن جواب نمي‌دهد، بلكه كار با اين سيستم‌ها هم بايد تحت نظر يك متخصص و اپراتور با تجربه صورت بگيرد.

همان طور که در بالا هم اشاره شد، گرماي توليد شده توسط مادون قرمز به آرامي سلول‌هاي چربي که در زير سطح لايه دوم چربي پوست وجود دارد، را گرم مي‌کند، در حالي که لايه بالايي خنک مي‌ماند. هنگامي که سلول‌هاي چربي با استفاده از راديوفرکانسي گرم مي‌شوند شروع به آب شدن و توليد کلاژن تحريک شده مي‌کند. دستگاه دستي سپس براي توزيع مجدد چربي و شکل‌دهي پوست بر روي بخش تحت درمان بدن استفاده مي‌شود. با تحريک توليد کلاژن، چين و چروک پوست اغلب کاهش يافته و منجر به ظاهري نرم و صاف مي‌شود. برخي از مزاياي راديوفرکانسي براي درمان سلوليت شامل پوست سفت، بهبود گردش خون و کاهش در ظاهر سلوليت مي‌باشد. نتيجه کامل ممکن است پس از چندين ماه ظاهر شود، اما برخي افراد نياز به يک جلسه درمان دارند و در موارد ديگر ممکن است به جلسات بعدي براي حفظ نتيجه کشانده شود.

راديو فرکانسي شکم
تعداد جلسات درمان بين ? تا ?? جلسه بسته به منطقه درمان و واکنش پوستي شما دارد که معمولا براي بهترين نتيجه درمان توصيه مي‌شود. درمان بهتر است که حدودا هر ? ماه يکبار پس از درمان اوليه براي حفظ نتيجه تکرار شود.
منبع: نارنجستان 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

سلامت و زیبایی