قیمت لیزر موهای زائد

در طول زندگی، شما روزهایی را صرف برداشتن موهای زائد خود از طریق تراشیدن، اپیلاسیون و یا برداشتن مو می کنید. خوشبختانه لیزر موهای زائد به بهترین وجه مشکل شما را حل کرده است. در سالهای گذشته لیزر موهای زائد یکی از محبوب ترین روش های زیبایی غیر جراحی بود. قیمت لیزر موهای زائد به یکسری فاکتورهایی شامل موقعیت و نوع کلینیک ،آن قسمتی از بدن که لیزر میشود و تعداد دفعات آن بستگی دارد. مسلما بخش های کوچک بدن مانند زیر بغل که لیزر میشوند هزینه کمتری نسبت به بخش های بزرگتر بدن دارند. لیزر موهای زائد به وسعت بخشی از بدن مانند صورت و پا و... که لیزر میشوند و فاکتورهای دیگر بستگی دارد. بعضی از افراد که لیزر موهای زائد را انتخاب می کنند با شنیدن قیمت لیزر موهای زائد شگفت زده می شوند. با خواندن ادامه مقاله، با هزینه لیزر موهای زائد بیشتر آشنا میشوید.

عوامل موثر بر قیمت لیزر موهای زائد
بخش های مختلف بدن
یکی از عوامل موثر بر قیمت لیزر موهای زائد وسعت آن بخش از بدن که لیزر میشود ،میباشد. حذف مو از زیر بغل و چانه به طور کلی هزینه های کمتری نسبت به لیزر مو از کمر و پاها دارد. بر اساس یک قاعده کلی، بخش های بزرگتر هزینه های بیشتری هم دارد.

مدت زمان عمل لیزر
یکی دیگر از عوامل موثر برهزینه لیزر موهای زائد،مدت زمانی است که عمل لیزر طول می کشد. به فرض هزینه ۳۰ دقیقه لیزر ،کمتر از هزینه ۶۰ دقیقه لیزر می باشد. مدت زمان لیزر هم به وسعت آن بخشی از بدن که لیزر میشود و ویژگیهای مو بستگی دارد. برای مثال مدت زمان لیزر برای موهای ضخیم و خشن نسبت به موهای نازک طولانی تر است.

تعداد دفعات عمل لیزر
یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد تعداد دفعات مراجعه به کلینیک می باشد. تعداد دفعات عمل، خود به وسعت آن بخشی از بدن که لیزر میشود و ساختار مو بستگی دارد. افرادی که موهای سست و ضعیف تری دارند به ۴ جلسه یا کمتر از آن نیاز دارند و افرادی که موهای سرسخت تری دارند به ۸ جلسه یا بیشتر از آن نیاز دارند. همانطور که انتظار می رود برای تعداد جلسات بیشتر شما باید هزینه بیشتری هم پرداخت کنید. اما بعضی از کلینیک ها برای تعداد جلسات بیشتر ، تخفیفی برای بیماران قائل می شوند که این باعث می شود هزینه لیزر موهای زائد کمتر شود.

موقعیت کلینیک
قیمت لیزر موهای زائد، از شهر به شهر و منطقه به منطقه متفاوت است. اگر شما برای لیزر بخواهید از شهر خود به شهر دیگر بروید بر روی هزینه های شما تاثیر گذار است.

حداقل رساندن قیمت لیزر موهای زائد
اندازه بخشی از بدن که لیزر میشود بر قیمت لیزر موهای زائد تاثیر می گذارد. مثلا قسمت های کوچکتر مانند صورت ، زیر بغل و ... هزینه کمتری نسبت به قسمت های بزرگتر مانند پاها و کمر دارد. در هر صورت اگر شما لیزر موهای زائد را انتخاب کردید برای هر قسمت از بدنتان ، نیاز به ۴ تا ۶ جلسه مراجعه دارید. یک راه موثر برای به حداکثر رساندن نتایج وحداقل رساندن هزینه ها این است که شما هزینه کل تعداد جلسات را در یک جلسه پرداخت کنید زیرا اینگونه به شما تخفیف داده خواهد شد و قیمت لیزر موهای زائد برای شما کمتر می شود.

چون که عمل لیزر موهای زائد یک عمل انتخابی برای افراد است شرکت های بیمه ، قیمت لیزر موهای زائد را در اکثر موارد پوشش نمی دهند. به همین دلیل، بسیاری از بیماران تمایلی به انجام درمان ندارند و اعتقاد دارند که هزینه لیزر موهای زائد یک هزینه اضافی استو قیمت لیزر موهای زائد بالا است.

اگر شما برای رفع موهای زائد خود، لیزر موهای زائد را انتخاب کردید، قبل از آن عوامل بالا را در انتخاب خود تاثیر دهید تا بتوانید قیمت لیزر موهای زائد را کاهش دهید.
ایران بیوتی 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

سلامت و زیبایی
خدمات شنوایی سنجی