عمل لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک جدیدترین روش لیپوساکشن ، ایمن ، موثر و آسان است. در حقیقت دستگاهی پیشرفته برای ساکشن و خارج کردن چربی های تجمع یافته و انباشته شده زیر پوست است ولی دقت عملکرد آن بقدری بالاست که میتوان آنرا کاملا از لیپوساکشن متمایز دانست. تکنولوژی پیشرفته و قوی به کار رفته در لیپوماتیک به شما اطمینان را می دهد که روش لیپوماتیک که دارای حداقل تهاجم بوده و مورد تائید FDA می‌باشد ، ناراحتی بسیار کمی برای شما ایجاد خواهد کرد .
عمل لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک از طریق فروکردن یک کانول در یک برش کوچک انجام می‌شود. عمل لیپوماتیک تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود . فرد بلافاصله پس از درمان از طریق عمل لیپوماتیک قادر به راه رفتن میباشد و همچنین بسته به ناحیه درمان شده، می‌تواند پس از مدت یک الی دو روز فعالیت‌های سبک انجام داده و به کار خود باز گردد .

در روش لیپوماتیک کانول لیپوماتیک از طریق برش‌های کوچک 3 میلی‌متری که ایجاد شده است و به کمک یک مایع سیال ورم ‌کرده به بدن وارد می‌شود . پزشک متخصص بعد از بی‌حس شدن کامل ناحیه درمان، کانول ارتعاشی لیپوماتیک را که به‌ شکل استراتژیک جهت حذف چربی های اضافی و زیبا سازی دقیق فرم بدن طراحی‌شده است ، فعال میکند . در این کانولها هیچ گرمایی تولید نمی‌شود و عملکردشان با استفاده از هوا میباشد که این خود به کاهش احساس ناراحتی در بیمار کمک بزرگی خواهد کرد .

طول عمل لیپوماتیک به میزان حذف چربی بستگی دارد . کانول در فرکانس 10 هرتز مرتعش می‌شود، و موجب شکستن چربی‌ ها و تخلیه آسان‌تر آن‌ها می‌شود. به دلیل اینکه چربی از طریق همان کانول مکش میگردد ، مدت زمان این عمل کمتر از لیپوساکشن خواهد بود . همچنین، در روش لیپوماتیک هیچ منبع گرمایی وجود ندارد ، به همین دلیل چربی برداشته‌ شده و تخلیه شده جهت پیوند چربی قابل‌استفاده مجدد است . متقاضیان این روش باید بدانند جراحی لیپوماتیک با نوعی احساس غلغلک همراه میباشد حرکت چرخان ملایم درد را کاهش داده و باعث ایجاد احساس غلغلک خواهد شد .

حمید رضوانی 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

سلامت و زیبایی
پایگاه خبری زیست آنلاین
خدمات شنوایی سنجی