روش تزریق ژل برای تغییر دادن ظاهر بینی چیست؟

با حجم زياد تبليغات در مجلات و سايت‌ها در مورد روش‌هاي جايگزين عمل جراحي و نشان دادن عکس‌هاي رويايي از نتايج اين روش‌ها همه ما وسوسه مي‌شويم که در مورد اين روش‌ها بيشتر بدانيم و شايد بتوانيم تغيير موردنظرمان را بدون تحمل عمل جراحي و با حداقل هزينه و عوارض به دست بياوريم.

امروزه اساتيد تبليغات تقريباً براي هر قسمتي از بدن که متقاضيان قابل‌ملاحظه‌اي دارد، محصولات و روش‌هايي را براي اصلاح فوري و غير جراحي آن در آستين دارند و هر از چند گاهي با ارائه يکي از آن‌ها و تبليغات همه‌جانبه، سعي در بهره‌جويي از دانش کم عامه مردم تشنه زيباتر شدن مي‌کنند.

 

از ماساژورهاي برطرف‌کننده غبغب گرفته تا رژهاي حجم دهنده لب و کرم‌هاي برجسته کننده سينه و از نخ‌هاي ليفت صورت در ?? دقيقه تا گن‌هاي بزرگ کننده باسن، همگي در اين دسته از ترفندهاي بازار قرار دارند و بديهي است که هدف صاحبان اين کسب‌وکار نه راحتي شما از مشکلات جراحي، بلکه نجات دادن شما از سنگيني پول موجود در جيب‌ها يا حساب‌هاي بانکي‌تان است.

در تأييد صحت مقدمه فوق همين کافي است که بدانيم هرگز يک پزشک متعهد و يک متخصص واقعي جراحي زيبايي- از هر رشته‌اي که باشد- و مورد تأييد انجمن‌هاي علمي مربوطه باشد را نمي‌يابيد که علاقه‌اي به استفاده از اين محصولات داشته باشد يا آن را توصيه نمايد.

غالب افرادي که اين محصولات را تجويز کرده و از نتايج عالي آن با حرارت صحبت مي‌کنند يا پزشک نيستند يا متأسفانه جزو معدود پزشکاني هستند که از بد زمانه فرصت ادامه تحصيل را نيافته‌اند و براي رفتن يک‌شبه راه صدساله از اين در وارد شده‌اند و از عنوانشان تنها براي کسب درآمد ولو به هر طريقي بسنده کرده‌اند.

به نظر نويسنده اين گفتار در اين مورد خاص، عبارت “پر طاووس و سفر هندوستان ” مصداق بارزي دارد و اگر کسي علاقه‌مند واقعي خدمت‌رساني به شما در حوزه زيبايي باشد بايد سختي طي کردن مسير طولاني آموزش ديدن در آن را به جان بخرد چراکه در غير اين صورت تنها يک هدف بايد براي چنين فردي در نظر گرفت و آن‌هم انتقال پول از جيب‌هاي شما به جيب خودش است. تزريق ژل

تا اينجا مشکلي نيست که هر يک از ما بهاي کمبود دانش و اطلاعاتمان را با صرف هزينه‌اي بپردازيم ولي مشکل اصلي زماني به وجود مي‌آيد و دغدغه متوليان واقعي خدمات زيبايي ازجمله جراحان پلاستيک مي‌شود که آسيب جسمي جبران‌ناپذير و به‌تبع آن پريشان‌حالي و درماندگي در اثر تجويز نابجاي اين محصولات و يا عدم به‌کارگيري اصولي و علمي محصولاتي که کاربردشان به برخي شرايط خاص محدود شده است، در هر يک از ما ايجاد شود.

خب حالا بااين‌همه داستان که برايتان تعريف کرديم تکليف چيست؟ بديهي است که نه مي‌توان تک‌تک خطاکاران را از کار برکنار کرد و نه مي‌توان جلوي تبليغات وحشتناک همه‌جانبه را در سايت‌ها. کانال‌هاي تلويزيوني و مجلات گرفت.

در اين آشفته‌بازار جراحي پلاستيک و زيبايي تنها کاري که ما مي‌توانيم بکنيم اين است که دانشمان را بالا ببريم، حساسيت و احتراممان را نسبت به بدن باارزشمان تقويت کنيم و به‌سادگي و بدون تحقيق کافي آن را براي تغيير، نزد هرکسي قرار ندهيم.

ممکن است که پزشک يا فرد خطاکار که باعث آسيب رساندن به ما شده است را با شکايت‌ها و …تنبيه کنند ولي واقعيتش اين است که بايد ما را به جرم سهل‌انگاري و بي‌دانشي جريمه کنند و چه جريمه‌اي سنگين‌تر از اينکه آسيب جبران‌ناپذيري به بخشي از جسم عزيزمان و به‌تبع آن کل روح و روانمان وارد شود و آسايش و آرامش را از ما بزدايد. پس به نظر مي‌رسد که سه ‌راه ساده در پيش داريم و آن‌هم بيشتر دانستن، بهتر دانستن و درست دانستن است.
اين مقدمه را در هر بخشي از اين سايت که راهکارهاي غيرمعمول و غير جراحي توضيح داده مي‌شوند آورده‌ايم تا حواسمان بيشتر جمع باشد.
سودمند