روش‌هایی برای ماندگاری بالا‌کشیدن پوست افتاده‌‌ صورت

شما جراحی زیبایی را برای بالا کشیدن صورت انجام می‌دهید، و خوشبختانه از نتایج آن راضی هستید. اما پیش از استفاده از کرم‌های مراقبت پوستی، شیوه‌ی سالم زندگی و غیره، باید بدانید که بالا کشیدن صورت نمی‌تواند جلوی تأثیرات سالخوردگی را بگیرد. در این‌جا می‌خواهیم به چند نکته درباره‌ی راه‌کارهایی برای ماندگاری این عمل اشاره کنیم:
با فعالیت‌هایی که خودتان باید انجام دهید شروع می‌کنیم. داشتن یک شیوه‌ی زندگی سالم بسیار مهم است. این‌که چقدر درون‌تان سالم است ارتباط زیادی با میزان بهبودی و سالخوردگی شما دارد. یک رژیم غذایی متعادل، ورزش منظم، نوشیدن آب به قدر کافی، سیگار نکشیدن می‌تواند به بهبود وضعیت پوست‌تان کمک کرده و باعث دوام نتایج بالا کشیدن پوست ‌شود.
البته باید این نکته را هم بگوییم که بالا کشیدن صورت صرفا باعث تغییر دادن نتایج سالخوردگی می‌شود، و با کمک سایر درمان‌هایی که برای فرآیند سالخوردگی و ماندگاری نتایج آن ضروری هستند، می‌توانید آن را حفظ کنید.
حفظ ظاهر جدید جوان‌تان یعنی این‌که هر کاری که لازم است انجام دهید تا صورت‌تان زیبا، هیدراته و جوان به نظر برسد. درمان‌هایی مانند استفاده از پرتو‌درمانی یا مواد تزریقی و استفاده از ریتونوئیدها و سایر ژل‌های موضعی هم بسیار مؤثر خواهد بود.
ریتونوئیدها و سایر محصولات مراقبت پوست و ضدسالخوردگی مانند AHA ها و BHA ها محصولاتی که حاوی رسوراترول هستند، در واقع جزو محصولاتی هستند که به تولید سلول‌های پوستی جدید کمک می‌کنند. سعی کنید پس از بالا کشیدن صورت، استفاده از پرکننده‌ها و بوتاکس را فراموش نکنید. از آنجایی که تغییرات ورم صورت طی دوران بهبودی قابل تشخیص است، بهتر است پیش از مشورت با دکتر درباره‌ی مصرف مواد تزریق‌کردنی چندماه صبر کنید. اما بعد از بالا کشیدن صورت، استفاده از آن‌ها می‌تواند باعث به حداقل رساندن چروک‌ها در صورت‌تان شده و به حفظ حجم صورت در نقاط مربوطه کمک کند.