درمان لاغری صورت با تزریق چربي

در اين روش بافت چربي از قسمتي از بدن خود فرد برداشته شده و به قسمت ديگري از بدن پيوند زده ميشود.چربي نوعي فيلر يا حجم دهنده طبيعي است که کاربرد هاي زيادي در طب و زيبايي دارد .

تزريق چربي به منظور جوانسازي وزيبايي براي تمام افراد و با هر سني بهترين روش قابل انجام است و کاربرد آن در موارد زير است:
1. کم شدن بافت چربي و ايجاد چين و چروک بدليل افزايش سن در نواحي مختلف صورت مثل خط خنده, خط اخم، پلک و اطراف چشم گونه و شقيقه ها 2. پر کردن مناطق لاغر فرورفته صورت مثل گونه وزير چشم 3. برجسته سازي لب ها , گونه ها ,چانه 4. برجسته سازي باسن 5. بزرگ کردن سينه ها و بازسازي سينه
6. جوانسازي دست و کاهش ظاهري عروق زير پوست 7. پرکردن اسکار يا جاي زخم فرورفته و سوختگي ها 8. ليفت صورت (کشيده تر شدن پوست ) بدليل پر کردن حجيم کردن صورت (رفع افتادگي وشلي پوست ) 9. جوانسازي ناحيه تناسلي بانوان


مزاياي تزريق چربي:

چربي از بدن خود فرد گرفته مي شود و صد در صد طبيعي است و احتمال واکنش آلرژيک و پس زدن پيوند وجود ندارد. مقدار کافي از آن در اکثر افراد براي تزريق در نواحي مورد نيازوجود دارد . تقريبا از چربي زير پوست در هرنقطه اي از بدن ميتوان بدين منظوراستفاده کرد ولي نواحي پهلو ها ،رانها، کنار زانو وزير شکم معمولا چربي مقاومتري دارد .
دوام آن از بسياري از فيلرهاي قابل جذب (هيالورو نيک اسيدها) بيشتر است. عوارض آن کم , هزينه آن مناسب بوده وميتوان آن را هر چند بار که لازم است تکرار کرد . چربي بعد از تزريق خونرساني مي شود وبا بدن مانند پيوند پوست جوش مي خورد وجزئي از يافت بدن مي گردد وبنابراين امکان جابجايي ويا حرکت در زير پوست ندارد . ميتوان آن را يکبار تهيه و به منظور تزريق در دفعات بعدي در يخچال به مدت ?ماه نگهداري کرد .