داشتن اندام زیبا با انجام عمل لیپوماتیک

از ديرباز داشتن اندامي زيبا خواسته هر انساني بوده است.
تحقيقات جديد ثابت کرده است که اراده شما براي کاهش وزنتان تنها بخشي از اين فرآيند را تشکيل مي دهد و عوامل مختلفي مانند ژنتيک، هورمونها و ... نقش موثري در اين فرآيند بازي ميکنند.
اگر شما نيز جزء آن دسته افرادي باشيد که داراي اضافه وزن هستيد و براي رفع اين مشکل خود دنبال راه چاره بوده ايد شايد با کلماتي مانند ليپوساکشن، ليپوليز يا ليپوماتيک برخورد کرده ايد.
تمرکز تمامي اين شيوه ها بر روي خارج کردن توده هاي چربي از اندام مختلف بدن مي باشد چرا که در خيلي از موارد اين تنها راه حل موجود براي خلاص شدن از شر چربي هاي اضافه است.

تفاوت ليپوماتيک با ليپوساکشن
در بين شيوه هاي ذکر شده ليپوماتيک را مي توان راه حلي نوين قلمداد نمود که تمرکز اصلي آن بر روي کاهش سايز مي باشد.

تفاوت عمده ليپوماتيک را مي توان در شيوه خارج کردن چربي هاي اضافه از بدن دانست چرا که بر خلاف ديگر روش ها ( اشعه و يا حرارت ) خروج چربي توسط حرکات لرزشي کانولا انجام مي گيرد.
 

تفاوت عمده ليپوماتيک را مي توان در شيوه خارج کردن چربي هاي اضافه از بدن دانست

انجام روش ليپوماتيک
انجام عمل ليپوماتيک توسط دستگاهي مخصوص که مورد تائيد FDA آمريکا مي باشد صورت مي گيرد. دستگاه ليپوماتيک در بيش از 50 کشور دنيا مورد استفاده است که با روشي موثر، بي خطر و دقيق به صورت کاملا طبيعي و يکنواخت از مناطق مختلف بدن مثل باسن، ران، شکم و پهلو اقدام به خارج نمودن بافت هاي چربي مي نمايد.

گاها از روش ليپوماتيک به عنوان پيکرتراشي نيز نام مي برند چرا که شما در يک جلسه مي توانيد تغييرات قابل توجهي را در اندام خود مشاهده نمائيد.

در ادامه سعي ميکنيم در حد امکان به سئوالاتي که ممکن است در ذهن شما در مورد عمل ليپوماتيک وجود داشته باشد پاسخ بگوئيم اما به اين نکته توجه داشته باشيد که از طريق شماره 02188809185 ميتوانيد با ما تماس حاصل نموده تا به نگراني هاي شما قبل از ليپوماتيک پايان دهيم.

ليپوماتيک - ليپوساکشن بدون درد
ليپوماتيک (که تحت عنوان ليپوساکشن اينفراسونيک شناخته مي شود)، يک ابزار مورد تائيد FDA (سازمان غذا و داروي آمريکا) و يک دستگاه اثبات شده و قابل اطمينان است که امکان حذف ايمن، اثربخش و دقيق چربي از همه نواحي بدن را فراهم مي آورد. در ليپوماتيک، سلول هاي چربي ابتدا در فرآيند ليپوساکشن شکسته مي شوند (و يا با حرکات ارتعاشي کانول امولسيون مي شوند و سپس امولسيون چربي به آرامي از بدن آسپيره مي شود).
ليپوماتيک باعث بر طرف شدن مشکل ايمني در ليپوساکشن سنتي مي شود و علاوه بر اين، سيستم امنيتي فعال آن از بافت هاي بدن (اعصاب، رگ هاي خوني، عضلات) در برابر فرآيند ليپوساکشن محافظت مي کند. ليپوماتيک با اعمال 600 ارتعاش در هر دقيقه، چربي هاي ناخواسته را به طور مؤثر آسپيراسيون کرده و نتايج مطلوبي از جمله نرمي و صافي پوست، ضربه کمتر، و کبودي کمتر ايجاد مي کند.