تفاوت بین روش درمانی لیپو و لیپولیزر

ليپوليزر به عنوان يکي از بهترين روشهاي لاغري شکم و پهلو، صرفا سلول چربي را کوچک مي کند، چربي را سالم جدا مي کنيم و بدن با کمک ليزر آن را بيرون مي کشد. تفاوت اين روش در اين است که احتمال اينکه وزن بيمار به حالت قبل برگردد کمتر است، زيرا بدن بايد براي جايگزيني سلول چربي جدا شده يک سلول چربي جديد ايجاد کند. لاغري پهلو و شکم

اين روش درماني درد ناک است؟
به هيچ وجه.درمان با ليزر ليپوليز بسيار آرام و بي خطر است. فرد به هيچ وجه احساس ناراحتي نمي کند

هزينه
هزينه هاي لاغري شکم و پهلو کاملا به اين بستگي دارد که مي خواهيد چه کاري را انجام دهيد. با مشورت با يکي از اعضاي کادر مجرب کلينيک، هزينه کار براي شما تعيين مي شود

مزيت اين روش نسبت به ليپوساکشن
در اين روش درماني لاغري شکم و پهلو، نيازي به جراحي و تزريق داروي بيهوشي نيست، خونريزي بوجود نمي آيد و به بافت صدمه اي وارد نمي شود. پس از درمان نيازي به استراحت در تخت خواب نيست، هزينه بسيار کمتري دارد و خطر عفونت MRSA يا C Difficile يا هر نوع عفونت ديگر وجود ندارد. نتايج بلند مدت دارد ، بدون اينکه همانند روش ليپوساکشن، سلول هاي چربي در نواحي ديگر ذخيره شوند.

فاکتورهاي مهم تاثيرگذار بر موفقيت درمان چاقي و لاغري سريع شکم و پهلو با استفاده از روش ليپوساکشن شکم عبارتند از: مقدار و موقعيت چربي شکم، سابقه افزايش و کاهش وزن، سابقه بارداري، سن و جنسيت بيمار.

به هر حال سن بيمار يک فاکتور مهم در موفقيت درمان لپيوساکشن محسوب نمي شود. بعضي از راضي ترين بيماران انجام دهنده عمل ليپوساکشن خانم هايي هستند که سن آنها بيشتر از 60 سال بوده است. در زنان مسن که وضعيت بدني آنها سالم است، ليپوساکشن مي تواند وضعيت چاقي شکم را با کمترين ريسک و ناراحتي درمان کند. همچنين در اين حالت هيچ محدوديتي براي انجام فعاليت پس از درمان وجود ندارد. در اين حالت به بيماران توصيه مي شود در رختخواب نمانده و به جاي آن اطراف خانه خود راه بروند يا خانه را براي يک پياده روي کوتاه در بعد از ظهر روز انجام عمل جراحي ترک کنند. اين انتظار وجود دارد که بيمار حداقل روزي يک يا دو بار از صبحگاه پس از روز انجام عمل جراحي دوش بگيرند. ليپوساکشن شکم و ساير عمل هاي جراحي داخل شکم خطرناک نيستند. به هر حال ساير فاکتورهاي خطر که مي توانند بر ايمني نسبي و نتايج زيبايي نهايي ليپوساکشن شکم تاثير گذار باشند عبارتند از: عمل جراحي قبلي شکم، استفاده از روش درماني لاپروسکوپي در ناحيه شکم. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

سلامت و زیبایی