اگر می خواهید دستگاه تصفیه آب بخرید

تصفیه کن ها، نه تنها آب آشامیدنی شما را تمیز می کنند، بلکه طعم آن را بهبود بخشیده و بوهای آن را هم از بین می برند.
انواع متفاوتی از دستگاه های تصفیه آب وجود دارد و نصب یک دستگاه تصفیه آب، پروژه بزرگی محسوب نمی شود.

دنبال چه نوع دستگاهی بگردیم؟
وقتی دنبال بهترین دستگاه تصفیه آب برای خانه هستید، باید تصمیم بگیرید که چه نوع دستگاه و سیستمی بخرید. بسیاری از سیستم های تصفیه آب، عملکرد فوق العاده ای دارند و آلاینده های موجود در آب را از بین می برند. همچنین دستگاه هایی که طراحی خوب و ویژگی های زیادی دارند، گارانتی طولانی تری دارند.
بهترین سیستم های تصفیه آب، انواع آلاینده ها از جمله کلر، سرب، آزبست، جیوه، باکتری ها و انواع دیگری از مواد شیمیایی را از بین می برند.
همچنین دنبال سیستمی بگردید که بتواند بوی آب را از بین برده و باعث بهبود طعم آب شود.
دمای آب عامل مهمی است که باید در نظر گرفته شود. دنبال دستگاهی بگردید که بتواند هر دو نوع آب ها سرد و گرم را تصفیه نماید.
همچنین فشار عملیاتی دستگاه تصفیه را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که فشار آب شیر شما خیلی زیاد یا کم نباشد.
بسیاری از دستگاه های تصفیه آب، شاخص هایی برای تعویض فیلتر دستگاه دارند که هنگامی که باید آن را تعویض نمایید، شما را مطلع می کنند.
کیفیت دستگاه های تصفیه آب بسیار مهم است، چون شما نمی خواهید هر ماه دستگاه تصفیه خود را عوض کنید. بهترین دستگاه های تصفیه آب گارانتی یک ساله یا بیشتر دارند. برخی از سیستم ها هم گواهی تضمین رضایت ضمانت ارائه می کنند. اگر شما از عملکرد دستگاه خود پس از 30 تا 90 روز پس از خرید راضی نبودید، می توانید آن را پس دهید.
همچنین، نصب دستگاه هم عامل بسیار مهمی در پیدا کردن بهترین دستگاه های تصفیه آب است. سیستم هایی که کل آب خانه را تصفیه می کنند بسیار پیچیده هستند چون به خط اصلی آب متصل می شوند. در حالیکه دستگاه های تصفیه ای که فقط به شیر آب متصل می شوند، نصب بسیار ساده و راحتی دارند.
بسیاری از محصولات، راهنمای نصب دارند و کمک های آنلاینی هم وجود دارد تا نحوه نصب دستگاه مورد نظر را تشخیص دهید.